Hirdetések VIII. 10-16.

A héten a szentmisék rendje az alábbiak szerint alakul:
Szerdán 7:30-kor,
Pénteken 17:00-kor,
Szombaton 7:30-kor,
Vasárnap 10:30-kor kezdődik a szentmise.

Szombaton Nagyboldogasszony főünnepe, kötelező a szentmisén való részvétel és – lehetőség szerint – a munkaszünet.

Augusztus 20-án csütörtökön templomunk udvarán tartják a városi Szent István napi ünnepséget, várhatóan ökumenikus istentisztelettel és kenyérszenteléssel. A pontos programot később közöljük.

Templombúcsúnkat erre tekintettel augusztus 23-án vasárnap, 10:30-kor kezdődő szentmisénken tartjuk, melyre szeretettel hívunk minden érdeklődőt, más egyházközségekből is.
A szentmise után a templom udvarán – rossz idő esetén az iskola épületben – agapét tartunk, melyre sütemény felajánlásokat hálásan fogadunk.
Kérjük a kedves híveket, hogy a templom takarításában, díszítésében is minél többen vegyünk részt a szép ünnepi alkalmakra készülve!